ŠO TJ Sokol Postoupky Kalendář akcí TJ Sokol Postoupky

2018
21.10.ZKP – 1. kolo
» Vsetín B – Postoupky A
26.10.-1.11.Přebor Moravy a Slezska mládežeKouty nad Desnou
3.11.Okresní žákovská liga – 2. turnajZlín-Malenovicepropozice
4.11.ZKS – 2. kolo
» Slavia Kroměříž D – Postoupky B

RS – 2. kolo
» Slavia Kroměříž E – Postoupky C
7.11.Grand Prix rapid Postoupky – 3. turnajPostoupkypropozice
11.11.ZKP – 2. kolo
» Postoupky A – Valašské Meziříčí A
18.11.ZKS – 3. kolo
» Postoupky B – EMKaD Holešov A

RS – 3. kolo
» Postoupky C – Prusinovice
24.11.GP Zlínského kraje mládeže
25.11.ZKP – 3. kolo
» Zlín-Malenovice A – Postoupky A
1.12.Okresní žákovská liga – 3. turnajNapajedlapropozice
2.12.ZKS – 4. kolo
» Kunovice B – Postoupky B

RS – 4. kolo
» Postoupky C – Bystřice pod Hostýnem B
9.12.ZKP – 4. kolo
» Postoupky A – Staré Město D
12.12.Grand Prix rapid Postoupky – 4. turnajPostoupkypropozice
13.-16.12.Talent CUPMalenovice u Frýdlantu
16.12.ZKS – 5. kolo
» Postoupky B – Boršice B

RS – 5. kolo
» EMKaD Holešov, z.s. C – Postoupky C
2019
5.1.KP družstev st. žáků
6.1.ZKP – 5. kolo
» ŠK Holešov A – Postoupky A
9.11.Grand Prix rapid Postoupky – 5. turnajPostoupkypropozice
13.1.ZKS – 6. kolo
» Staré Město E – Postoupky B

RS – 6. kolo
» Postoupky C – Pravčice B
19.1.KP družstev st. žáků
20.1.ZKP – 6. kolo
» ŠK Zlín B – Postoupky A
25.-26.1.Baštincův memoriálBezměrov
27.1.ZKS – 7. kolo
» Postoupky B – Napajedla A

RS – 7. kolo
» Loukov – Postoupky C
2.2.GP Zlínského kraje mládežeBezměrov
3.2.ZKP – 7. kolo
» Postoupky A – Slavia Kroměříž C
9.2.Okresní žákovská liga – 4. turnajBezměrovpropozice
10.2.ZKS – 8. kolo
» Bojkovice A – Postoupky B
13.2.Grand Prix rapid Postoupky – 6. turnajPostoupkypropozice
16.2.KP družstev ml. žákůNedakonice
17.2.ZKP – 8. kolo
» Boršice A – Postoupky A
24.2.ZKS – 9. kolo
» Postoupky B – ŠK Holešov B
3.3.ZKP – 9. kolo
» Postoupky A – Staré Město C
6.3.Grand Prix rapid Postoupky – 7. turnajPostoupkypropozice
9.-16.3.MČR mládežeKouty nad Desnou
17.3.ZKS – 10. kolo
» Postoupky B – Vlčnov B
23.3.GP Zlínského kraje mládeže
24.3.ZKP – 10. kolo
» Valašská Bystřice A – Postoupky A
31.3.ZKS – 11. kolo
» Dolní Němčí A – Postoupky B
6.4.KP družstev st. žáků
7.4.ZKP – 11. kolo
» Postoupky A – Francova Lhota
10.4.Grand Prix rapid Postoupky – 8. turnajPostoupkypropozice
11.5.Memoriál Vratislava HoryNedakonice
15.5.Grand Prix rapid Postoupky – 9. turnajPostoupkypropozice
18.5.GP Zlínského kraje mládeže
24.-28.6.Mistrovství V4Liptovský Mikuláš
15.-21.7.Šachový festival mládežeBezměrov