ŠO TJ Sokol Postoupky Přehled aktualizací

2017
2.9. - Laďa v Týdeníku KM
1.8. - Postoupky (Laďa) v rozhlasu
27.7. - festival - článek
17.-23.7. - aktualizace výsledků festivalu
27.6. - V4
31.5. - Zlínský šach. turnaj
23.5. - GP ve Vsetíně
28.4. - hodnocení sezony A, B
6.4. - GP ve St. Městě - článek
4.4. - foto z GP ve St. Městě
7.3. - KP družstev mladších žáků
14.2. - Baštincův memoriál
4.2. - GP v Bezměrově
14.1. - OŽL v Kroměříži + celkové pořadí

2016
19.12. - přebor škol + Talent Cup
7.12. - OŽL v Holešově - článek
3.12. - OŽL v Holešově
27.11. - GP Staré Město
21.11. - propozice OŽL na Šipce Kroměříž
5.11. - OŽL Morkovice + celkové pořadí
31.10. - přebor Moravy 2. část
28.10. - přebor Moravy
9.10. - OŽL v Holešově - propozice
25.9. - výsledky 1. turnaje OŽL
15.9. - MČR v rapidu v Klatovech
27.7. - festivap - články
24.7. - festival - foto aj.
17.7. - Czech Open - turnaj družstev
30.6. - GP v Malenovicích + Mistrovství V4
5.6. - Zlínský šachový turnaj pro mládež (3. turnaj)
11.5. - Postoupky A - hodnocení
10.5. - MČR do 8 let
17.4. - KP družstev st. žáků
12.4. - GP v Hošťálkové
5.4. - Zlínský šachový turnaj pro mládež
30.3. - KP družstev ml. žáků
13.2. - GP v Bezměrově
7.2. - Memoriál Tomáše Baštince
16.1. - OŽL v Kroměříži + celkové pořadí

2015
9.12. - přebor škol okresu Kroměříž
10.11. - MMS v Koutech
7.11. - OŽL v Morkovicích
4.10. - OŽL v Malenovicích
19.9. - OŽL v Holešově
14.9. - MČR v rapidu
22.8. - soutěže družstev doplněny odkazy na sezonu 2015/16
24.7. - zhodnocení festivalu
20.7. - Pardubice
24.5. - GP Vsetín
14.5. - Open Kroměříž
19.4. - GP v Boršicích
28.3. - KP družstev mladších žáků
17.3.- MČR mládeže v Koutech
21.2.- OŽL Kroměříž + celkové pořadí
8.2. - Baštincův memoriál
17.1. - OŽL Komárno
4.1. - založeny startovky OŽL Komárno

2014
14.12. - Talent CUP
10.12. - Okresní přebor škol
6.12. - OŽL Zlín-Malenovice
29.11. - GP v Bezměrově
8.11. - OŽL Morkovice
30.10. - MMS mládeže
13.10. - 1. liga dorostu
5.10. - OŽL Hulín
20.9. - OŽL v Holešově
15.9. - MČR v rapidu
7.9. - diagram z partie Fabiana Caruany
4.9. - OŽL Holešov - seznamy přihlášených
21.7. - festival v Bezměrově
16.7. - Pardubice 2014
23.6. - Liptov V4
25.5. - Hora + GP Vsetín
17.5. - Open KM přesunut do aktualit
28.4. - KP + 1. liga ml.
12.4. - GP v Malenovicích
22.3. - KP družstev ml. žáků
17.3. - MČR v Koutech
22.2. - 6. turnaj + OŽL celkem
16.2. - Baštincův memoriál
9.2. - GP ve Starém Městě
30.1. - liga dorostu v Brně
26.1. - KP družstev starších žáků (2) Slavičín
18.1. - OŽL po 5. kole
13.1. - KP družstev st. žáků v Osvětimanech

2013
15.12. - Talent Cup
7.12. - OŽL Holešov
3.12. - Přebor škol okresu Kroměříž
30.11. - GP v Bezměrově
9.11. - OŽL Morkovice + Lanč
30.10. - Přebor Moravy a Slezska žáků
12.10. - Přebor ZŠ Bezměrov
5.10. - OŽL v Hulíně
30.9. - 8. Víkendový turnaj BŠŠ
21.9. - OŽL – 1. turnaj
15.9. - MČR v rapid šachu v Klatovech
25.7. - Šachový festival mládeže Bezměrov 2013
20.7. - Mufloni v Pardubicích
27.6. - V4
20.5. - na blogu článek o Openu Kroměříž
19.5. - GP v Osvětimanech
9.5. - Hora a MČR do 8 let
27.4. - dokončena stránka s letošní sezónou v sekci historie
23.4. - KP st. žáků – zhodnocení
21.4. - GP ve Valašské Bystřici
18.4. - 1. liga dorostu – zhodnocení
17.4. - hodnocení sezóny B-družstva
15.4. - 1. liga dorostu v Bezměrově
13.4. - KP družstev st. žáků
31.3. - Turnaj přátelství
30.3. - Postoupky A – rekapitulace a hodnocení sezóny
28.3. - KP družstev ml. žáků
17.3. - MČR mládeže Kouty nad Desnou 2013 + Večisův report z Openu
23.2. - OŽL v Bezměrově
10.2. - GP ve Zlíně
27.1. - KP a 1. liga
22.1. - OŽL v Kroměříži
16.1. - KP družstev st. žáků

2012
17.12. - Talent Cup
8.12. - OŽL v Postoupkách
7.12. - Přebor škol okresu Kroměříž
1.12. - GP v Kroměříži
10.11. - OŽL v Morkovicích
29.10. - Mistrovství Moravy a Slezska mládeže
20.10. - Krajská soutěž družstev starších žáků
8.10. - 1. liga dorostu zahájila
6.10. - OŽL v Hulíně
4.10. - Přebor ZŠ Bezměrov
23.9. - OŽL v Hulíně
18.9. - MČR v rapid šachu v Klatovech
1.9. - změny v kalendáři
17.7. - turnaj družstev v Pardubicích
11.7. - Vršovický Open
27.6. - Středomoravský pohár
21.6. - MČR družstev ml. žáků
11.6. - Tréninkové soustředění ŠCK 2
5.6. - Zaječice
20.5. - GP Malenovice
13.5. - Hora a MČR do 8 let
12.5. - nějaké drobnosti o Openu Kroměříž
6.5. - LOK Zlínského kraje
23.4. - v sekci Historie dokončena stránka se sezonou 2011/12
22.4. - GP ve Valašské Bystřici
16.4. - 1. liga ve Vyškově
15.4. - KP st. žáků
24.3. - MČR mládeže v Koutech, KP družstev ml. žáků
4.3. - tréninkové soustředění ŠCK
11.2. - GP v Kroměříži
3.2. - Olympiáda dětí a mládeže
28.1. - OŽL v Postoupkách + celkové pořadí

2011
18.12. - Talent Cup
6.12. - Přebor škol okresu Kroměříž
4.12. - pořadí GP
18.11. - GP Olomouc
5.11. - výsledky OŽL v Morkovicích
30.10. - MMS v Koutech
5.10. - Přebor ZŠ Němčice nad Hanou
1.10. - OŽL v Hulíně
24.9. - OŽL
19.9. - přebor ZŠ Bezměrov
12.9. - LOK Zlínského kraje
10.9. - Baštinec
5.9. - Nová sezona začíná novým Elem, nový článek k Říčanům
28.8. - Říčany
21.8. - Staré Město
3.8. - Polovina července je dávno minulostí…
6.7. - galerie úspěchů v levém menu
2.7. - propozice Baštince
29.6. - Středomoravský školský pohár
27.6. - V4
20.6. - MČR družstev ml. žáků v Klatovech
30.5. - Seč
22.5. - GP Zlín
16.5. - sekce Historie - dokončena stránka se sezonou 2010/11
15.5 - Horův memoriál
12.5. - Nadace Děti-kultura-sport
9.5. - Slavík + MČR žáků do 8 let
26.4 - Turnaj šach. nadějí
19.4. - 1. liga ve Vyškově
10.4. - GP ve Vsetíně
26.3. - KP družstev ml. žáků
21.3. - FEDE turnaj v Koutech - reportáže
26.2. - GP Kroměříž
29.1. - OŽL 4. turnaj a celkem
10.1.- propozice GP - 2. turnaj
4.1. - propozice OŽL - 4. turnaj

2010
20.12. - Talent Cup
13.12. - Přebor škol okresu Kroměříž
5.12. - Grand Prix v Hluku
20.11. - Polofinále juniorů, Brankovický král
6.11. - OŽL v Morkovicích
3.11. - MMS
12.10. - Laďa oceněn
9.10. - OŽL v Hulíně
5.10. - Přebor ZŠ Němčice nad Hanou
3.10. - 1. liga dorostu – Postoupky
25.9. - propozice na OŽL v Hulíně
18.9. - OŽL
13.9. - MČR v rapidu žáků; propozice MMS
6.9. - LOK Zlínského kraje 09/2010
4.9. - Baštinec
26.8. - FIDE Open St. Město
21.8. - kalendář akcí - rozlosování ZKS západ
27.7. - propozice Baštince
22.6. - V4
15.6. - MČR družstev ml. žáků v Kyjově - přidán článek na blog
13.6. - MČR družstev ml. žáků v Kyjově
10.6. - na blogu přibyl článek M. Dvořáka k MČR v Seči
31.5. - MČR st. žáků v Seči
23.5. - GP Bojkovice
17.5. - Horův memoriál
10.5. - Slavík
6.5. - LOK Zlínského kraje 05/2010
3.5. - sekce odkazy (software) - přidány odkazy na Arenu a Stockfish, takže si můžete sestavit silný šach. program
21.4. - MČR škol v šachu
18.4. - GP ve Vsetíně
6.4. - Mezinárodní Turnaj šachových nadějí
28.3. - Krajský přebor družstev ml. žáků
13.3. - MČR žáků
14.2. - Grand Prix ve Starém Městě
25.1. - 1. liga v Orlové
16.1. - OŽL v Postoupkách + celkové pořadí
3.1. - propozice Slavíka

2009
22.12. - MČR v bleskovkách
20.12. - Talent Cup
2.12. - Okresní přebor škol, 1. liga dorostu opět v Postoupkách
24.11. - OŽL Morkovice a celkové pořadí
23.10. - sekce Šachy - hra královská byla nahrazena sekcí Šachové úlohy
13.10. - OŽL Hulín
4.10. - doplněny odkazy v sekci soutěží družstev; 1. liga dorostu v Postoupkách
27.9. - změny v kalendáři akcí - do RS Kroměříž bylo přidáno další družstvo
19.9. - OŽL Kroměříž - 1. turnaj
13.9. - MČR v rapidu
9.9. - LOK Zlínského kraje
5.9. - Baštinec
23.8. - FIDE Open Staré Město
14.8. - MEU mládeže
21.7. - MČR družstev
23.6. - Mistrovství V4
15.6. - MČR Sezemice (Rakušan nejlepším hráčem)
31.5. - Zaječice
25.5. - GP Morkovice
18.5. - maticí materiál (ke stažení)
10.5. - Slavík
9.5. - MČR do 8 let ve Vyškově
6.5. - LOK Zlínského kraje
5.5. - zhodnocení soutěží družstev; dokončena stránka se sezonou 2008/09 v sekci historie
4.5. - Postoupky bronzové v 1. lize; Open A Znojmo
26.4. - KP st. žáků - Postoupky B postupují do 1. ligy
25.4. - Turnaj přátelství
22.4. - GP Valmez
15.4. - Turnaje šachových nadějí
4.4. - Šantora třetí v Bučovicích
29.3. - Postoupky stříbrné ve Starém Městě (KP ml. žáků)
15.3. - odkazy na kraje a světové federace (pro fajnšmekry); MČR mládeže
7.3. - odkazy na MČR mládeže
5.3. - do sekce odkazy - oddíly přidány odkazy na oddíly z našeho a okolních krajů
15.2. - GP Zlín
28.1. - 1. liga a KP st. žáků
21.1. - Krajské kolo Přeboru škol
7.1. - LOK Zlínského kraje
5.1. - KP v Osvětimanech

2008
29.12. - Talent Cup
8.12. - GP ve Starém Městě
5.12. - Přebor škol
1.12. - liga v Postoupkách
26.11. - do sekce Šachy – hra královská přidány celkové výsledky OŽL
24.11. - OŽL, MČR Vlachovice
18.11. - MČech
13.11. - OŽL v Morkovicích
6.11. - Zpráva o Mistrovství Moravy a Slezska 2008 v Havířově
20.10. - OŽL Kroměříž
7.10 - 1. liga
6.10. - do kalendáře doplněna utkání v soutěžích družstev
23.9. - OŽL Hulín
16.9. - MČR žáků v rapidu; Baštinec
7.9. - LOK Zlínského kraje
6.8. - propozice na Baštince
9.7. - Slavík výsledky
25.6. - MČR v Kyjově
12.6 - Špunti
4.6. - MČR dužstev v Seči
29.5. - LOK Zlínského kraje
24.5. - GP v Morkovicích
14.5. - Školský pohár
6.5. - Hradní věž v Brumově
19.4. - propozice Školského poháru a Špuntů
17.4. - GP Valmez
7.4. - MČR do 8 let, propozice Slavíka
31.3. - turnaje v Olomouci a F-M, KP družstev ml. žáků
16.3. - MČR Seč
12.3. - upozornění na Turnaje šach. nadějí v F-M
6.3. - upozornění na MČR do 16 let
16.1. - LOK Zlínského kraje 01/2008

2007
11.12. - okresní kolo Přeboru škol, propozice krajského kola; RP žáků; Šachy hra královská
4.12. - GP Osvětimany
26.11 - OŽL Kroměříž; přebory škol
20.11. - Přebor ZŠ Oskol
19.11. - OŽL Morkovice
16.11. - propozice OŽL KM
31.10. - Přebor Moravy a Slezska, Přebor CZŠ
12.10. - OŽL v Hulíně, 1. liga dorostu
25.9. - MČR v rapidu mládeže
21.9. - družstva - 1. liga dorostu - rozlosování
14.9. - LOK Zlínského kraje; doplněn článek z Baštince + foto
13.9. - Baštinec
28.8. - kalendář akcí
12.7. - Slavík
26.6. - Slavík na Chess-Results.com
12.6. - Špunti
6.6. - MČR družstev st. žáků
24.5. - GP Hulín + celkové pořadí, Školský pohár
21.5. - Propozice Baštince
7.5. - LOK Zlínského kraje
25.4. - 1. liga a KP dorostu; doplněn bleskáč na AG
24.4. - bleskáč na AG
23.4. - propozice Slavíka, Postoupky slaví dva postupy; v historii doplněny tabulky sezony 2006/07
20.4. - zhodnocení sezony 2006/07
19.4. - GP Valašské Meziříčí, propozice k bleskáči na AG
17.4. - Turnaj šachových nadějí
3.4. - KP družstev ml. žáků + Rajhrad
20.3. - MČR v Seči
21.2. - propozice na 1. ligu dorostu v KM
20.2. - GP Zlín
12.2. - MP Bezměrov
24.1. - Krajské kolo přeboru škol
11.1. - LOK Zlínského kraje 01/2007

2006
28.12. - turnaj v Boby centru, propozice na Krajské kolo Přeboru škol a MP v Bezměrově,
Šachy - hra král. - přebory jednotl. škol
14.12. - založen projekt Šachy - hra královská
11.12. - GP Osvětimany
7.12. - Okresní kolo Přeboru škol 2006
27.11. - OŽL
13.11. - KS ml. dorostu, OŽL v Morkovicích
30.10. - Postoupky mistry Moravy
20.10. - Machalík zvítězil v Hulíně
10.10. - 1. liga dorostu rozehrána
2.10. - MČR v rapidu
11.9. - Baštincův memoriál
5.9. - LOK Zlínského kraje
24.8. - propozice postoupky cup
21.8. - FIDE OPEN Staré Město
11.8. - OPEN Tábor, Olomoucké léto
10.8. - Kalendář akcí
1.8. - Malinovský v Pardubicích
24.7. - Pardubice
13.7. - Slavík
21.6. - MČR družstev st. a ml. žáků, Školský pohár
30.5. - GP Bezměrov, soutěže družstev 2005/06 pro S-M
24.5. - propozice Baštincova memoriálu
15.5. - LOK Zlínského kraje
25.4. - 1. liga + KP na AG, mládež - 7.-9. kolo KP + konečné pořadí, mládež - 1. liga - zpravodaj č. 6 přidán do archivu zip + partie
31.3. - KP družstev ml. žáků
18.3. - MČR Zlaté Hory
4.3. - Český pohár družstev v Kroměříži
26.2. - BŠŠ cup
20.2. - GP ve Zlíně
14.2. - propozice jarního soustředění 1. ligy
12.2. - RP žáků
1.2. - mládež - 1. liga - zpravodaj č. 5 přidán do archivu zip
31.1. - 1. liga
30.1. - mládež - KP dorostu 4.-6. kolo, 1. liga - zpravodaj č. 4 přidán do archivu zip
16.1. - MP Boršice; kalendář akcí
12.1. - ELO Zlínského kraje
10.1. - mládež - Krajský přebor družstev dorostu 1.-3. kolo, Slavík - propozice

2005
23.12. - oddílový přebor
12.12. - GP Boršice
5.12. - mládež - úvodní zpráva Krajského přeboru družstev dorostu
28.11. - OŽL - konečné pořadí
14.11. - OŽL Morkovice
7.11. - KS dorostu
1.11. - Bronzové Mistrovství Moravy
26.-30.10. - PMS
23.10. - PMS - jídelníček + aktualizace soupisek
18.10. - mládež - zpravodaj 3
17.10. - přebor ČOS
13.10. - mládež - zpravodaj 2 (1.-3. kolo)
12.10. - doplněny startovky PMS
11.10. - mládež - 1. liga 1. kolo
8.10. - startovky Přeboru Moravy a Slezska
6.10. - mládež - soupisky MSL
27.9. - Dvořák bronzový + 100 let šachu
24.9. - OŽL Holešov
10.9. - Baštinec 05
7.9. - LOK Zlínského kraje
2.9. - propozice přeboru ČOS
16.8. - Pardubice a Olomouc
7.7. - Slavík
2.7. - Slavík do 4. kola
26.6. - nepatrná změna v jednotlivcích na MČR, 1.-2. kolo Slavíka
17.6. - MČR
16.6. - startovka MČR
22.5. - KP žáků do 14 let v Bezměrově
18.5. - MP 2005 - konečná tabulka
6.5. - LOK Zlínského kraje, soutěže družstev pro Swiss Manager
26.4. - Postoupky stříbrné + závěrečná zpráva z 1. ligy v sekci mládež, konečné pořadí GP
24.4. - blesk. turnaj na AG
16.4. - GP 2005 v Kroměříži
7.4. - KP družstev mladších žáků
27.3. - Zlaté Hory, blesk. doprovodný turnaj k 1. lize
23.3. - Palášek ve Zlíně
19.3. - propozice na úvodní stránce
13.3. - Moravský pohár Veselí
17.2. - Český pohár
5.2. - 1. liga a KP dorostu
16.1. - GP Boršice, Elo KM 4.1.05
1.1. - OŽL - finále

2004
28.11. - OŽL Kroměříž
13.11. - Dvořák bronzový, OŽL Zborovice
24.10. - OŽL Holešov
11.10. - 1. liga dorostu
7.10. - soutěže dospělých - RP2 - úvodní zprávy
3.10. - kalendář
28.9. - soutěže dosp. - ZKP západ - úvod
18.9. - Elo KM 1.9.04
14.9. - Přebor ČOS
12.9. - foto draků na Baštincovi
11.9. - Baštinec
1.9. - startovka - Baštinec - zatím smazána - že prý odstrašuje
22.8. - mapka
27.6. - Slavík
20.6. - Slavík
19.6. - foto z opékání
12.6. - startovka Slavíka - přidán zatím nejsilnější hráč
10.6. - startovka Slavíka, historie - doplněna sezona 03/04
26.5. - KP v rapidu
13.5. - startovka Slavíka
4.5. - propozice Baštince
1.5. - elo KM, mládež - závěrečná zpráva z 1. ligy
21.4. - ukončení 1. ligy dorostu
14.4. - Palášek 8. na MČR, ZKP sever - závěrečná zpráva
15.3. - MČR
4.3. - Moravský pohár v Brankovicích
16.2. - propozice Slavíka
14.2. - Regionální přebor žáků Kroměříž
7.2. - 1. liga dorostu, bleskovka, KP družstev dorostu
31.1. - foto z AG
25.1. - MP v Boršicích
9.1. - LOK Kroměřížska - 3.1. 2004

2003
13.12. - OŽL - finále + celkem
29.11. - OŽL Kroměříž
15.11. - OŽL Zborovice
13.11. - KS ml. dorostu
4.11. - OŽL v Holešově, propozice 1. ligy dorostu na AG
29.10. - Přebor Moravy a Slezska mládeže
27.10. - propozice bleskového turnaje při 1. lize dorostu
9.10 - mládež - 1. liga zprávy z kol 1-3
3.10. - dospělí - ZKP sever - úvodní zpráva
29.9. - odkazy - dva nové ze sbírky P.S.
26.9. - soutěže dospělých - úvodní zpráva RP1
13.9. - Baštincův memoriál
8.9. - vybrané akce, předb. startovní listina k Baštincovi
31.8. - mládež - 1. liga - rozdělení do skupin a rozlosování
29.8. - Elo Kroměřížska
8.8. - Veverka
3.8. - 1. liga ml. dorostu - rozdělení do skupin
27.6. - doplněny nějaké ty tabulky v historii
24.6. - výsledky Slavíka
6.6. - Memoriál T. Baštince - propozice
27.5. - Dvořák stříbrný ve Slavičíně
19.5. - MP mládeže - konečné pořadí
3.5. - extraliga, Elo KM
29.4. - sekce mládež - závěrečné zprávy a zprávy z kol z extraligy dorostu ;-(
23.4. - sekce mládež - Divize sever dorostu - 7. kolo + závěr. zpráva
15.4. - sekce mládež - zprávy ze 4.-5. kola z extraligy
14.4. - extraliga, MSL a divize mládeže; ke stažení pro RSD - Oblast střed B, MSL dorostu; v sekci mládež doplněny zprávy MSL, včetně závěrečné
10.4. - Moravský pohár v Libině
6.4. - Ke stažení - RP1+2 Kroměříž 02/03 pro RSD
5.4. - Kterak matovat třemi jezdci
3.4. - Postoupky bronzové v Boršicích
18.3. - Moravský pohár ve Veselí
13.3. - Malinovský stříbrný na MČR
9.3. - MČR Seč
20.2. - Přebor žáků reg. Kroměříž
18.2. - mládež - úvodní zprávy finálové skupiny a skupiny o udržení extraligy dorostu
15.2. - propozice Slavíka
4.2. - mládež - doplněny zprávy (včetně závěrečných) extraligy dorostu
3.2. - foto
2.2. - soustředění extraligy, MSL a divize v Kroměříži; sekce mládež 3.-9. kolo MSL a 1.-6. kolo divize
25.1. - Postoupecká lušťovka
19.1. - MP Boršice
11.1. - Postoupečtí draci
4.1. - LOK okresu Kroměříž ke 4.1.2003

2002
21.12. - OŽL - konečné pořadí
20.12. - Postoupky open - konečně konec
19.12. - Postoupecká Veverka
18.12. - O Losinského kapra 2002
16.12. - Postoupky open - nalosování pro 9. kolo
7.12. - Postoupky open - nalosování pro 8. kolo
30.11. - OŽL - 2. kolo
28.11. - Postoupky open - nalosování pro 7. kolo
22.11. - OŽL - 2. kolo
21.11. - Postoupky open - nalosování pro 6. kolo
12.11. - mládež - 3.-4. kolo extraligy západ
11.11. - mládež - 3.-4. kolo extraligy východ
9.11. - KP družstev ml. dorostu
4.11. - odkazy - StDobrý - herní šach. server
2.11. - OŽL - 1. kolo
31.10. - MMS mládeže Frýdek-Místek
21.10. - Oblast -zpráva z kola č. 1
18.10. - Postoupky open - výsledky 3. kola, nalosování pro 4. kolo
10.10. - dospělí - 2. MSL střed - úvodní zprávy; mládež - MSL dorostu 1-3 kolo
8.10. - aktuality - MSL dorostu; mládež - 2. kolo extraligy, rozlosování MSL
6.10. - mládež - extraliga východ - zpráva z 1. kola
4.10. - Postoupky open - výsledky 2. kola, nalosování pro 3. kolo
2.10. - soutěže dospělých - úvodní zprávy RP1+RP2, Oblast střed B
1.10. - MČR v rapidu mládeže v Brně
27.9. - mládež - úvodní zprávy obou skupin extraligy dorostu
26.9. - Postoupky open - část. výsledky 2. kola; mládež 2002/03 - rozpis extraligy dorostu
21.9. - Postoupky open - výsledky 1. kola
16.9. - Memoriál T. Baštince - výsledky, Postoupky open - částečné výsledky 1. kola
10.9. - Rapid Litovel 2002 - oficiální přebor Moravy a Slezska v rapidu
1.9. - ke stažení Elo okresu Kroměříž k 1.9.2002
23.8. - OPEN OLOMOUC 2002; propozice OŽL (vybrané turnaje 2002)
4.8. - sekce mládež - kalendář akcí na 2. pol. 2002
3.7. - Slavíkův memoriál - výsledky
7.6. - do statistik v kap. historie doplněna sezóna 2001/02
21.5. - Moravský pohár družstev ml. dorostu
14.5. - krajský přebor v rapid šachu žáků - Boršice
9.5. - ke stažení zpravodaj K. Malinovského - Extraliga ČR dorostu 2001/02
30.4. - ke stažení LOK okresu Kroměříž
27.4. - výsledky JMKP družstev ml. žáků
23.4. - do historie doplněna sezóna 2001/02; ke stažení oblast střed B pro RSD; seznam přihlášených na JM přebor ml. žáků; zhodnocení extraligy dorostu
21.4. - v kapitole mládež uzavřena extraliga dorostu; ke stažení OP I. a II. tř. pro RSD
12.4. - Moravský pohár v Libině
2.4. - přímý odkaz na stránku zpracovatele LOK
19.3. - Moravský pohár ve Veselí n. Moravou
15.3. - předchozí článek (Frymburk) doplněn o podrobnou zprávu o přípravě K. Malinovského a průběhu soutěže
11.3. - MČR mládeže - Frymburk
26.2. - výsledky OP žáků H13 a H15 - Holešov 23.2.
24.2. - ke stažení klasifikace šach. zahájení pro program Treepad
19.2. - Moravský pohár v Brankovicích; odkaz na klasifikaci šach. zahájení (ECO)
7.2. - propozice k vybraným turnajům pořádaným oddílem v r. 2002
5.2. - reg. kolo přeboru družstev ml. dorostu v Opavě
3.2. - 6. až 8. kolo extraligy dorostu
26.1. - podrobné výsledky z Mor. poháru v Bučovicích
22.1. - Moravský pohár v Bučovicích
18.1. - vybrané turnaje pořádané oddílem v r. 2002; do kapitoly historie přidána statistika umístění jednotlivců v soutěžích mládeže
7.1. - propozice na Jihomoravský krajský přebor družstev ml. žáků
3.1. - zemřel Tomáš Baštinec, výsledky Postoupky OPEN

2001
13.12. - uzavřeny výsledky Okresní žákovské ligy, do kapitoly mládež přidán kalendář akcí na 1. pol. 2002, do kapitoly historie přidána statistika výsledků našich (i hostujících) hráčů v oblastním a okresních přeborech družstev
2.12. - odkazy na Swiss Master (švýcarský systém), MAT 64 (šach. časopis)
26.11. - 4. a 5. kolo extraligy dorostu
25.11. - Okresní žákovská liga - 4. turnaj - Kroměříž; odkazy na Chess pairing program (švýcarský systém), Maskeret Chess Pages (šach. encyklopedie, odkazy, kalendář, novinky)
23.11. - Okresní žákovská liga - 3. turnaj - Zborovice
22.11. - odkaz na stránky E. Vlasáka o počítačovém šachu
15.11. - Okresní žákovská liga - 2. turnaj - Postoupky
11.11. - odkaz na Chess Tournament Management Software (švýcarský systém)
10.11. - odkazy na Swiss Manager, Swis-Sys, Windows TD (švýcarský systém)
4.11. - odkaz na Protos (švýcarský systém)
3.11. - Okresní žákovská liga - 1. turnaj - Holešov
2.11. - odkaz na tabulku OP I. tř. Kroměříž
26.10.-31.10. - výsledky Přeboru MŠS
23.10. - předběžná prezence na Přebor Moravy a Slezska žáků + přehled ubytování a stravování + okresní přeborníci žáků
18.10. - předběžná prezence na Přebor Moravy a Slezska žáků
15.10. - odkaz na tabulku OP II. tř. Kroměříž
14.10. - soupisky a rozlosování OP II. tř. Kroměříž
11.10. - 1. až 3. kolo extraligy dorostu